Nasz zespół

O nas

Kamila Hamerla

Wizażystka, Właścicielka

Kreatywna i konkretna. Konsekwentnie dążąca do celu. W Glow Up! jest odpowiedzialna za marketing i zarządzanie zespołem. Wykonuje także makijaże, szczególnie te intensywne i bardziej zwariowane. Ma tysiąc pomysłów na sekundę i wszystkie stara się zrealizować. Jej ulubiony cytat to „Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną”.

Jana Subota

Stylistka fryzur

Prawdziwa włosowa artystka, perfekcyjna w każdym calu. Wulkan kreatywnych pomysłów i pozytywnej energii. Wszystkie fryzury spod jej ręki to prawdziwe arcydzieła. Wielokrotnie udowodniła, że w stylizacji włosów nie ma rzeczy niemożliwych. Klientki po wizycie u Jany wyglądają i czują się rodem jak z okładki topowego magazynu. Jej ulubiony cytat to „Jak masz piękne włosy, możesz wszystko”.

Gabriela Małek

Stylistka paznokci

Zawsze uśmiechnięta, rozmowna, zaraża wszystkich klientów optymizmem. Perfekcjonistka i artystyczna dusza. U niej nie ma miejsca nawet na najdrobniejsze niedociągnięcie. Skomplikowane zdobienia? Nie ma problemu! Gabrysia to prawdziwa artystka – ma ogromny talent i lubi wyzwania! Klientki ją uwielbiają i dzięki temu jej kalendarz jest wypełniony po brzegi!

Marzena Bajek-Dryja

Wizażystka

Marzena potrafi idealnie podkreślić kobiecą urodę. Jej makijaże zachwycają – są upiększające, ale nieprzerysowane. To bardzo ciepła i empatyczna osoba. W pracy jest zawsze profesjonalna i skupiona na swoim zadaniu. Choć jej makijaże są zazwyczaj delikatne i kobiece, od czasu do czasu, przemyca do nich nutkę kolorowego szaleństwa. Mało osób wie, że je druga praca również jest kreatywna i związana z branżą artystyczną.

Monika Szlachta

Kosmetolog

Niezwykle kompetentna i merytoryczna. Życzliwa i kontaktowa. Jej praca to jej pasja i widać to gołym okiem! Zawsze wprowadza miłą atmosferę podczas wizyty. Klienci cenią ją za rzetelność, indywidualne podejście i ogrom wiedzy, którą dysponuje i przekazuje dalej. Każdy klient dostaje od niej cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry. Poza zabiegami kosmetologicznymi, Monika wykonuje także manicure i pedicure.

Karolina Bator

Stylistka brwi & rzęs

Karolina to kobieta wielu talentów. Jest niezwykle profesjonalna i sympatyczna. W Glow Up! pracuje m.in. jako Stylistka brwi. I nie ma co ukrywać – jest w tym mistrzynią, dlatego klientki Karoliny przywędrowały za nią aż do Dzielnicy Parkowej. Oprócz tego, że wykonuje perfekcyjne brwi, czas w jej towarzystwie upływa szybko i miło i właśnie to sprawia, że klientki tak chętnie do niej wracają. Karolina ma także inne umiejętności – wykonuje przepiękne makijaże ślubne i okolicznościowe. Ponadto specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Veronika Tkachenko

Stylistka fryzur

Pełna zapału do działania, zawsze podchodzi do swojej pracy z ogromnym entuzjazmem. Każda fryzura to dla niej nowe wyzwanie. Skromna i spokojna. Chętna do nieustannego poszerzania wiedzy i umiejętności. Lubi pracę w ciszy, bo to pozwala jej się w 100% skupić na wykonywanym zadaniu. Zawsze opanowana, niezależnie od sytuacji. Fryzury, które tworzy są jak z żurnala – eleganckie, ale z nutką nonszalancji.

Julia Baran

Stylistka paznokci

Manicure i pedicure wykonuje z chirurgiczną precyzją. Jej dzieła to paznokciowy majstersztyk. Podczas pracy jest raczej cicha i spokojna, ale dzięki temu jest szybka jak błyskawica. Zawsze jest konkretna i bezpośrednia – i za to ja lubimy!

Klaudia Sikora

Fryzjerka & Wizażystka

Utalentowana Wizażystka i wschodząca gwiazda fryzjerstwa. Otwarta i sympatyczna. Ma ogromne doświadczenie w pracy przy komercyjnych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych. Jej strzyżenia to mistrzowskie cięcie. Najbardziej lubi wykonywać koloryzacje.

Magdalena Michno

Fryzjerka

Uwielbia włosowe wyzwania i diametralne metamorfozy. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży, nie ma dla niej koloryzacji niemożliwej do wykonania. Jej konikiem są blondy. Praca to jej pasja, która pozwala spełniać marzenia klientów zasiadających na jej fotelu. Magda przyleciała do nas prosto z UK, gdzie poszerzała swoje fryzjerskie horyzonty. Perfekcyjnie posługuje się językiem angielskim.

Aleksandra Maciołek

Stylistka paznokci

Młoda, zdolna i ambitna. Zawsze uśmiechnięta i z powerem do działania. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Nieustannie dąży do perfekcji i otwiera się na nowe inspiracje. Woli stwarzać trendy, niż ślepo za nimi podążać. Klientki odwiedzają salon nie tylko, żeby wykonać u niej piękne paznokcie, ale umilić sobie czas pogawędką.

Sandra Ziembicka

Stylistka rzęs

Na oczach tworzy cuda. Panie po wizycie u niej wychodzą nie tylko zadowolone, ale i wyspane. Ma cały wachlarz umiejętności – nadaje spojrzeniom nowego wymiaru – od zalotnych po zniewalające. Jej ulubiony cytat to „Życie jest krótkie. Rzęsy nie powinny.”.

Kontakt

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9:00-19:00 | Sobota 8:30-14:30Obserwuj nas Polub naszą stronę

Masz pytanie? Napisz do nas!